2011-12 CBA Schedule

Date Round Game No. Teams (Home~Away) Time Location
11/19 (Sat) 1 1 Foshan~Shandong 19:30 Foshan
11/20 (Sun) 2 Fujian~Shanxi 19:30 Jinjiang
3 Qingdao~Shanghai 19:30 Qingdao
4 Bayi~DongGuan 19:30 Ningbo
5 Guangsha~Tianjin 19:30 Hangzhou
6 Guangdong~Zhejiang 19:30 DongGuan
7 Beijing~Jilin 19:30 Beijing
8 Liaoning~Jiangsu 19:30 Benxi
Xinjiang~BYE
11/22 (Tue) 2 9 Zhejiang~DongGuan 19:30 Yiwu
11/23 (Wed) 10 Shandong~Shanghai 19:30 Jinan
11 Jiangsu~Guangdong 19:30 Nanjing
12 Shanxi~Xinjiang 19:30 Taiyuan
13 Qingdao~Guangsha 19:30 Qingdao
14 Bayi~Fujian 19:30 Ningbo
15 Tianjin~Jilin 19:30 Tianjin
16 Beijing~Liaoning 19:30 Beijing
Foshan~BYE
11/25 (Fri) 3 17 Zhejiang~Fujian 19:30 Yiwu
18 Shandong~Guangsha 19:30 Jinan
19 Foshan~Shanghai 19:30 Foshan
20 Tianjin~Liaoning 19:30 Tianjin
21 Guangdong~Beijing 19:30 DongGuan
22 Jiangsu~DongGuan 19:30 Nanjing
23 Jilin~Qingdao 19:30 Changchun
24 Xinjiang~Bayi 19:30 Urumqi
Shanxi~BYE
11/27 (Sun) 4 25 Jiangsu~Fujian 19:30 Nanjing
26 Shanxi~Bayi 19:30 Taiyuan
27 DongGuan~Beijing 19:30 Dalang
28 Guangsha~Foshan 19:30 Hangzhou
29 Guangdong~Tianjin 19:30 DongGuan
30 Jilin~Shandong 19:30 Changchun
31 Liaoning~Qingdao 19:30 Benxi
32 Xinjiang~Zhejiang 19:30 Urumqi
Shanghai~BYE
11/29 (Tue) 5 33 Liaoning~Shandong 19:30 Benxi
11/30 (Wed) 34 Fujian~Beijing 19:30 Jinjiang
35 Foshan~Jilin 19:30 Foshan
36 Shanxi~Zhejiang 19:30 Taiyaun
37 Qingdao~Guangdong 19:30 Qingdao
38 Shanghai~Guangsha 20:00 Shanghai
39 DongGuan~Tianjin 19:30 Dalang
40 Xinjiang~Jiangsu 19:30 Urumqi
Bayi~BYE
Date Round Game No. Teams (Home~Away) Time Location
12/2 (Fri) 6 41 Foshan~Liaoning 19:30 Foshan
42 Shandong~Guangdong 19:30 Jinan
43 Fujian~Tianjin 19:30 Jinjiang
44 Shanxi~Jiangsu 19:30 Taiyuan
45 Qingdao~DongGuan 19:30 Qingdao
46 Shanghai~Jilin 20:00 Shanghai
47 Zhejiang~Bayi 19:30 Yiwu
48 Beijing~Xinjiang 19:30 Beijing
Guangsha~BYE
12/4 (Sun) 7 49 Shandong~DongGuan 19:30 Jinan
50 Qingdao~Fujian 19:30 Qingdao
51 Shanghai~Liaoning 20:00 Shanghai
52 Bayi~Jiangsu 19:30 Ningbo
53 Tianjin~Xinjiang 19:30 Tianjin
54 Guangsha~Jilin 19:30 Hangzhou
55 Guangdong~Foshan 19:30 DongGuan
56 Beijing~Shanxi 19:30 Beijing
Zhejiang~BYE
12/6 (Tue) 8 57 Guangsha~Liaoning 19:30 Hangzhou
12/7 (Wed) 58 Guangdong~Shanghai 19:30 DongGuan
59 Bayi~Beijing 19:30 Ningbo
60 Xinjiang~Qingdao 19:30 Urumqi
61 Jiangsu~Zhejiang 19:30 Nanjing
62 Tianjin~Shanxi 19:30 Tianjin
63 DongGuan~Foshan 19:30 Dalang
64 Shandong~Fujian 19:30 Jinan
Jilin~BYE
12/9 (Fri) 9 65 Zhejiang~Beijing 19:30 Yiwu
66 Fujian~Foshan 19:30 Jinjiang
67 Shanxi~Qingdao 19:30 Taiyuan
68 DongGuan~Shanghai 19:30 Dalang
69 Bayi~Tianjin 19:30 Ningbo
70 Guangdong~Guangsha 19:30 DongGuan
71 Liaoning~Jilin 19:30 Benxi
72 Xinjiang~Shandong 19:30 Urumqi
Jiangsu~BYE
12/11 (Sun) 10 73 Foshan~Xinjiang 19:30 Foshan
74 Fujian~Shanghai 19:30 Jinjiang
75 Shanxi~Shandong 19:30 Taiyuan
76 Qingdao~Bayi 19:30 Qingdao
77 DongGuan~Guangsha 19:30 Dalang
78 Zhejiang~Tianjin 19:30 Yiwu
79 Jilin~Guangdong 19:30 Changchun
80 Jiangsu~Beijing 19:30 Nanjing
Liaoning~BYE
Date Round Game No. Teams (Home~Away) Time Location
12/14 (Wed) 11 81 Foshan~Shanxi 19:30 Foshan
82 Shanghai~Xinjiang 20:00 Shanghai
83 Shandong~Bayi 19:30 Jinan
84 Fujian~Guangsha 19:30 Jinjiang
85 Qingdao~Zhejiang 19:30 Qingdao
86 Jilin~DongGuan 19:30 Chanchun
87 Liaoning~Guangdong 19:30 Benxi
88 Jiangsu~Tianjin 19:30 Nanjing
Beijing~BYE
12/16 (Fri) 12 89 Shanghai~Shanxi 20:00 Shanghai
90 Shandong~Zhejiang 19:30 Jinan
91 Qingdao~Jiangsu 19:30 Qingdao
92 Bayi~Foshan 19:30 Ningbo
93 Guangsha~Xinjiang 19:30 Hangzhou
94 Tianjin~Beijing 19:30 Tianjin
95 Jilin~Fujian 19:30 Chanchun
96 Liaoning~DongGuan 19:30 Benxi
Guangdong~BYE
12/18 (Sun) 13 97 Bayi~Shanghai 19:30 Ningbo
98 Guangsha~Shanxi 19:30 Hangzhou
99 Guangdong~DongGuan 19:30 DongGuan
100 Zhejiang~Foshan 19:30 Yiwu
101 Beijing~Qingdao 19:30 Beijing
102 Liaoning~Fujian 19:30 Benxi
103 Jiangsu~Shandong 19:30 Nanjing
104 Xinjiang~Jilin 19:30 Urumqi
Tianjin~BYE
12/21 (Wed) 14 105 Zhejiang~Shanghai 19:30 Yiwu
106 Fujian~Guangdong 19:30 Jinjiang
107 Bayi~Guangsha 19:30 Ningbo
108 Shandong~Jilin 19:30 Taiyuan
109 Tianjin~Qingdao 19:30 Tianjin
110 Beijing~Shandong 19:30 Beijing
111 Jiangsu~Foshan 19:30 Nanjing
112 Xinjiang~Liaoning 19:30 Urumqi
DongGuan~BYE
12/23 (Fri) 15 113 Zhejiang~Guangsha 19:30 Yiwu
114 Foshan~Beijing 19:30 Foshan
115 Fujian~DongGuan 19:30 Jinjiang
116 Shanxi~Liaoning 19:30 Taiyuan
117 Tianjin~Shandong 19:30 Tianjin
118 Guangdong~Xinjiang 19:30 DongGuan
119 Jilin~Bayi 19:30 Changchun
120 Jiangsu~Shanghai 19:30 Nanjing
Qingdao~BYE
Date Round Game No. Teams (Home~Away) Time Location
12/25 (Sun) 16 121 Foshan~Tianjin 19:30 Foshan
122 Shandong~Qingdao 19:30 Jinan
123 Shanghai~Beijing 20:00 Shanghai
124 Guangsha~Jiangsu 19:30 Hangzhou
125 Guangdong~Shanxi 19:30 DongGuan
126 Jilin~Zhejiang 19:30 Changchun
127 Liaoning~Bayi 19:30 Benxi
128 DongGuan~Xinjiang 19:30 Dalang
Fujian~BYE
12/28 (Wed) 17 129 DongGuan~Shanxi 19:30 Dalang
130 Liaoning~Zhejiang 19:30 Benxi
131 Bayi~Guangsha 19:30 Ningbo
132 Fujian~Xinjiang 19:30 Jinjiang
133 Qingdao~Foshan 19:30 Qingdao
134 Shanghai~Tianjin 20:00 Shanghai
135 Beijing~Guangsha 19:30 Beijing
136 Jilin~Jiangsu 19:30 Changchun
Shandong~BYE
12/30 (Fri) 18 137 DongGuan~Bayi 19:30 Dalang
138 Zhejiang~Guangdong 19:30 Yiwu
139 Shandong~Foshan 19:30 Jinan
140 Shanxi~Fujian 19:30 Taiyuan
141 Shanghai~Qingdao 20:00 Shanghai
142 Tianjin~Guangsha 19:30 Tianjin
143 Jilin~Beijing 19:30 Changchun
144 Jiangsu~Liaoning 19:30 Jinan
Xinjiang~BYE
Date Round Game No. Teams (Home~Away) Time Location
1/1 (Fri) 19 145 Fujian~Bayi 19:30 Jinjiang
146 Shanghai~Shandong 20:00 Shanghai
147 DongGuan~Zhejiang 19:30 Dalang
148 Guangsha~Qingdao 19:30 Hangzhou
149 Guangdong~Zhejiang 19:30 DongGuan
150 Jilin~Tianjin 19:30 Changchun
151 Liaoning~Beijing 19:30 Benxi
152 Xinjiang~Shanxi 19:30 Urumqi
Foshan~BYE
1/4 (Wed) 20 153 Fujian~Zhejiang 19:30 Jinjiang
154 Bayi~Xinjiang 19:30 Ningbo
155 Qingdao~Jilin 19:30 Qingdao
156 Shanghai~Foshan 20:00 Shanghai
157 DongGuan~Jiangsu 19:30 Dalang
158 Guangsha~Shandong 19:30 Hangzhou
159 Beijing~Guangdong 19:30 Beijing
160 Liaoning~Tianjin 19:30 Benxi
Shanxi~BYE
Date Round Game No. Teams (Home~Away) Time Location
1/6 (Fri) 21 161 Zhejiang~Xinjiang 19:30 Yiwu
162 Shandong~Jilin 19:30 Jinan
163 Foshan~Guangsha 19:30 Foshan
164 Qingdao~Liaoning 19:30 Qingdao
165 Bayi~Shanxi 19:30 Ningbo
166 Tianjin~Guangdong 19:30 Tianjin
167 Beijing~DongGuan 19:30 Beijing
168 Fujian~Jiangsu 19:30 Jinjiang
Shanghai~BYE
1/8 (Sun) 22 169 Shandong~Liaoning 19:30 Jinan
170 Tianjin~DongGuan 19:30 Tianjin
171 Guangsha~Shanghai 19:30 Hangzhou
172 Guangdong~Qingdao 19:30 DongGuan
173 Zhejiang~Shanxi 19:30 Yiwu
174 Beijing~Fujian 19:30 Beijing
175 Jilin~Foshan 19:30 Changchun
176 Jiangsu~Xinjiang 19:30 Nanjing
Bayi~BYE
1/11 (Wed) 23 177 Jiangsu~Shanxi 19:30 Nanjing
178 Xinjiang~Beijing 19:30 Urumqi
179 DongGuan~Qingdao 19:30 Dalang
180 Tianjin~Fujian 19:30 Tianjin
181 Guangdong~Shandong 19:30 DongGuan
182 Bayi~Zhejiang 19:30 Ningbo
183 Jilin~Shanghai 19:30 Changchun
184 Liaoning~Foshan 19:30 Benxi
Guangsha~BYE
1/13 (Fri) 24 185 Shanxi~Beijing 19:30 Taiyuan
186 Foshan~Guangdong 19:30 Foshan
187 Fujian~Qingdao 19:30 Jinjiang
188 DongGuan~Shandong 19:30 Dalang
189 Jilin~Guangsha 19:30 Changchun
190 Liaoning~Shanghai 19:30 Benxi
191 Jiangsu~Bayi 19:30 Nanjing
192 Xinjiang~Tianjin 19:30 Urumqi
Zhejiang~BYE
1/15 (Sun) 25 193 Foshan~DongGuan 19:30 Foshan
194 Fujian~Shandong 19:30 Jinjiang
195 Shanxi~Tianjin 19:30 Taiyuan
196 Qingdao~Xinjiang 19:30 Qingdao
197 Shanghai~Guangdong 19:30 Shanghai
198 Zhejiang~Jiangsu 19:30 Yiwu
199 Beijing~Bayi 19:30 Beijing
200 Liaoning~Guangsha 19:30 Benxi
Jilin~BYE
Date Round Round No. Teams (Home~Away) Time Location
1/18 (Wed) 26 201 Foshan~Fujian 19:30 Foshan
202 Qingdao~Shanxi 19:30 Qingdao
203 Shandong~Xinjiang 19:30 Jinan
204 Beijing~Zhejiang 19:30 Beijing
205 Shanghai~DongGuan 20:00 Shanghai
206 Tianjin~Bayi 19:30 Tianjin
207 Guangsha~Guangdong 19:30 Hangzhou
208 Jilin~Liaoning 19:30 Changchun
Jiangsu~BYE
SPRING FESTIVAL BREAK
1/29 (Sun) 27 209 Shandong~Shanxi 19:30 Jinan
210 Shanghai~Fujian 20:00 Shanghai
211 Bayi~Qingdao 19:30 Ningbo
212 Tianjin~Zhejiang 19:30 Tianjin
213 Guangsha~DongGuan 19:30 Hangzhou
214 Guangdong~Jilin 19:30 DongGuan
215 Beijing~Jiangsu 19:30 Beijing
216 Xinjiang~Foshan 19:30 Urumqi
Liaoning~BYE
Date Round Round No. Teams (Home~Away) Time Location
2/1 (Wed) 28 217 Guangsha~Fujian 19:30 Hangzhou
218 Bayi~Shandong 19:30 Ningbo
219 Xinjiang~Shanghai 19:30 Urumqi
220 Zhejiang~Qingdao 19:30 Yiwu
221 Guangdong~Liaoning 19:30 Zhongshan
222 Shanxi~Foshan 19:30 Taiyuan
223 Tianjin~Jiangsu 19:30 Tianjin
224 DongGuan~Jilin 19:30 Dalang
Beijing~BYE
2/3 (Fri) 29 225 Foshan~Bayi 19:30 Foshan
226 Fujian~Jilin 19:30 Jinjiang
227 Shanxi~Shanghai 19:30 Taiyuan
228 DongGuan~Liaoning 19:30 Dalang
229 Beijing~Tianjin 19:30 Beijing
230 Zhejiang~Shandong 19:30 Yiwu
231 Jiangsu~Qingdao 19:30 Nanjing
232 Xinjiang~Guangsha 19:30 Urumqi
Guangdong~BYE
2/5 (Sun) 30 233 Shadong~Jiangsu 19:30 Jinan
234 Foshan~Zhejiang 19:30 Foshan
235 Fujian~Liaoning 19:30 Jinjiang
236 Shanxi~Guangsha 19:30 Taiyuan
237 Qingdao~Beijing 19:30 Qingdao
238 Shanghai~Bayi 20:00 Shanghai
239 DongGuan~Guangdong 19:30 Dalang
240 Jilin~Xinjiang 19:30 Changchun
Tianjin~BYE
Date Round Game No. Teams (Home~Away) Time Location
2/8 (Wed) 31 241 Guangdong~Fujian 19:30 DongGuan
242 Liaoning~Xinjiang 19:30 Benxi
243 Shandong~Beijing 19:30 Jinan
244 Foshan~Jiangsu 19:30 Foshan
245 Qingdao~Tianjin 19:30 Qingdao
246 Shanghai~Zhejiang 20:00 Shanghai
247 Guangsha~Bayi 19:30 Hangzhou
248 Jilin~Shanxi 19:30 Changchun
DongGuan~BYE
2/10 (Fri) 32 249 Xinjiang~Guangdong 19:30 Urumqi
250 Shandong~Tianjin 19:30 Jinan
251 Shanghai~Jiangsu 20:00 Shanghai
252 DongGuan~Fujian 19:30 Dalang
253 Bayi~Jilin 19:30 Ningbo
254 Guangsha~Zhejiang 19:30 Hangzhou
255 Beijing~Foshan 19:30 Beijing
256 Liaoning~Shanxi 19:30 Benxi
Qingdao~BYE
2/12 (Sun) 33 257 Qingdao~Shandong 19:30 Qingdao
258 Shanxi~Guangdong 19:30 Taiyuan
259 Bayi~Liaoning 19:30 Ningbo
260 Tianjin~Foshan 19:30 Tianjin
261 Zhejiang~Jilin 19:30 Yiwu
262 Beijing~Shanghai 19:30 Beijing
263 Jiangsu~Guangsha 19:30 Nanjing
264 Xinjiang~DongGuan 19:30 Urumqi
Fujian~BYE
2/14 (Tue) 34 265 Zhejiang~Liaoning 19:30 Yiwu
2/15 (Wed) 266 Tianjin~Shanghai 19:30 Tianjin
267 Foshan~Qingdao 19:30 Foshan
268 Shanxi~DongGuan 19:30 Taiyuan
269 Guangsha~Beijing 19:30 Hangzhou
270 Guangdong~Bayi 19:30 DongGuan
271 Jiangsu~Jilin 19:30 Nanjing
272 Xinjiang~Fujian 19:30 Urumqi
Shandong~BYE
Yeni bir olusum icine girdigimiz son gunlerde sektorde o kadar cok ipsiz sapsiz turemeye basladi ki artik porno seyretme keyfi kalmadi millette. Tabii bir de bunun ustune yeni yasalar ve yeni sacmaliklar eklenince insan iyice zivanadan cikip artik bilgisayar yerine mobil porno tercih ediyor. Bir de tum bunlardan ciktigimizda insanlarin son donemlerde cok secici olarak kaliteli ve porno izleye basladiklarini goruyoruz. Tabi biz sizlere yine de izlemeniz icin rus porno izlemenizi oneriyoruz.